پیگیری مستمری که به نتیحه رسید … احداث مسیر جدید…

پیگیری مستمری که به نتیحه رسید…

اجرای پروژه آسفالت مسیر جدید دسترسی جعفر آباد به اشترینان با پیگیری های مستمر عباس گودرزی نماینده مردم و زحمات سازمان راهداری

جعفر آباد؛ روستایی که بیشتر اهالی آن راننده ماشین سنگین و از خانواده سازمان راهداری هستند…

درباره پروژه :

احداث مسیر جدید جعفرآباد به اشترینان به عنوان یکی از مهمترین مطالبات اهالی این روستا از سال ۹۶ توسط عباس گودرزی پیگیری و نهایتا در سال ۹۷ توسط اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان زیرسازی و احداث ابنیه فنی این مسیر اجرا گردید اما در همان سال وظیفه احداث و نگهداری راه های روستایی به صورت صد در صد از راه و شهرسازی به سازمان راهداری محول گردید و همین موضوع باعث شد ادامه این پروژه با مشکل روبرو گردد.

سازمان راهداری کشور با این استدلال که سیاست این سازمان در حوزه راه های روستایی اجرای پروژه برای روستاهای فاقد مسیر دسترسی می باشد برای مدتی این پروژه را از دستور کار خارج نمود.

در مورخ ۷ بهمن ۹۹ با پیگیری و دعوت عباس گودرزی نماینده مردم بازدید میدانی مهندس خاوری معاون راههای فرعی و روستایی سازمان راهداری کشور از راههای روستایی شهرستان بروجرد از جمله مسیر جدید دسترسی جعفر آباد به اشترینان انجام شد.

در این بازدید میدانی مهندس خاوری مجدداً اجرای پروژه جعفرآباد به اشترینان را خارج از اولویت عنوان نمود اما با توضیحات عباس گودرزی نماینده مردم در خصوص اینکه بیش از ۶۰۰ نفر از اهالی محترم روستای جعفر آباد راننده ماشین های سنگین و در واقع جزئی از خانواده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هستند آسفالت این مسیر در دستور کار قرار گرفت و این پروژه و چندین پروژه دیگر در صورتجلسه مربوطه ثبت گردید.

پیگیری های مستمر بعدی عباس گودرزی نماینده مردم از طریق وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری و معاونین ایشان نهایتا اعتبار لازم را برای اجرای پروژه های حوزه راه روستایی تامین نمود…

سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *